YAKA - Šampon s pšeničnými proteiny - pro regeneraci a obnovu vlasů, 350 ml

Objevte sílu pravé přírody ! Yaka šampon s pšeničnými proteiny obsahuje bílkoviny, které v šamponu jsou cenným zdrojem vitaminů a živin, jsou nezbytné pro zdravé a krásné vlasy. Obsahují například vitaminy A, B, D, E (nazýváné jako vitamin krásy a mládí) a pšeničné proteiny, které posilují a vyživují vlasy, chrání je před škodlivými faktory prostředí a stimulují jejich růst.

Důvod slevy: Expirace 06/21

Logo expirace po otevření

 

Nemějte obavy o sníženou kvalitu. Produkty jsou dodatečně označeny od výrobce symbolem udávajícím dobu v měsících po otevření produktu – můžete jej bez obav používat ještě dvanáct měsíců od otevření.

 

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 3337
Značka: Yaka
207 Kč / ks 171 Kč bez DPH
Kategorie: Vlasová kosmetika
Hmotnost: 0.4 kg
EAN: 4820150753337
Položka byla vyprodána…

YAKA - Šampon s pšeničnými proteiny - pro regeneraci a obnovu vlasů, 350 ml

Objevte sílu pravé přírody ! Yaka šampon s pšeničnými proteiny obsahuje bílkoviny, které v šamponu jsou cenným zdrojem vitaminů a živin, jsou nezbytné pro zdravé a krásné vlasy. Obsahují například vitaminy A, B, D, E (nazýváné jako vitamin krásy a mládí) a pšeničné proteiny, které posilují a vyživují vlasy, chrání je před škodlivými faktory prostředí a stimulují jejich růst. Šampon obsahuje extrakt z řady bylin – pelyňku, měsíčku, přesličky a mydlice. Naopak neobsahuje sulfáty a parabeny, netvoří tak hustou pěnu. Uvnitř šamponu nechybí pšeničný klas.

Obsahuje:

  • hydrolyzát pšeničných proteinů
  • aloe vera
  • babasový olej
  • vitamíny A, B, D a E
  • pšeničné proteiny

 

Použití :

Přiměřené množství šamponu naneste na vlhké vlasy, vytvořte pěnu a vlasy umyjte. Poté dobře opláchněte pod tekoucí vodou. V případě potřeby postup zopakujte.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: