NeoCell - Super Collagen 1 & 3, Berry Lemon - 190g

Vyzdvihněte svou vnitřní krásu pomocí kolagenového prášku pro mladistvou a zářivou pleť. Náš nejprodávanější Super Collagen Powder poskytuje 6,6 gramů hydrolyzovaných kolagenových peptidů typu 1 a 3 pro podporu zdravé tvorby kolagenu pro krásnou pleť, vlasy a nehty.

Skladem
Kód: 14578
Značka: NeoCell
669 Kč / ks 553 Kč bez DPH
Kategorie: Zdraví a doplňky stravy
Hmotnost: 0.3 kg
EAN: 016185129900
ni 46792 nc super collagen berry lemon 6.7oz m12990 front wshadow
Tip
 

NeoCell - Super Collagen 1 & 3, Berry Lemon - 190g

Vyzdvihněte svou vnitřní krásu pomocí kolagenového prášku pro mladistvou a zářivou pleť. Náš nejprodávanější Super Collagen Powder poskytuje 6,6 gramů hydrolyzovaných kolagenových peptidů typu 1 a 3 pro podporu zdravé tvorby kolagenu pro krásnou pleť, vlasy a nehty. Americká značka kolagenu č. 1. Zdravé kosti. Zdravé klouby. Silné nehty. Rozzářená pleť. Super Collagen Powder s lahodnou příchutí Berry Lemon je skvělým doplňkem do vašeho ranního smoothie nebo do teplého či studeného nápoje. Pro dosažení nejlepších výsledků užívejte NeoCell Super Collagen každé ráno.

Doporučujeme suplementovat spolu s Vitaminem C pro lepší vstřebatelnost kolagenu.

Proč kolagen? Kolagen je komplexní protein, který udržuje sílu a pružnost v celém těle. Jak stárneme, naše přirozené zásoby kolagenu ubývají, což může vést k běžným známkám stárnutí pokožky.

Zde je dobrá zpráva – klinické studie ukazují, že užívání kolagenu může podpořit zdravou tvorbu kolagenu v celém těle, včetně pokožky. Ještě lepší je, že NeoCell® Super Collagen obsahuje hydrolyzovaný kolagen (kolagen, který se rozkládá na menší molekuly, nazývané peptidy). Tato hydrolyzovaná forma dodá vašemu tělu stavební kameny pro tvorbu vlastního kolagenu a také dalších proteinů, jako je keratin, který vaše vlasy milují.

  • Kolagen typu 1 a 3
  • Podporuje tvorbu kolagenu
  • Hydrolyzováno pro biologickou dostupnost
  • Podporuje mladistvou a krásnou pleť
  • Snadno vstřebatelné kolagenové peptidy

Dávkování: Užívejte 1 odměrku (asi 7,6 gramu) denně rozpuštěnou ve sklenici vody nebo pomerančového džusu. Pro dosažení nejlepších výsledků užívejte nalačno.

Nutriční hodnoty

Velikost dávky 1 odměrka
Počet dávek  25
Nutriční informace
% Denní hodnota
Bílkoviny 6g   
Kalorie 25

  

Hydrolyzovaný hovězí kolagen 6,6 g

 

Další ingredience: Přírodní aroma, kyselina citronová, extrakt z listů stévie, řepa (pro barvu).

Varování: Stejně jako u všech doplňků, pokud jste těhotná, kojíte nebo máte zdravotní potíže, poraďte se před použitím tohoto produktu se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Bez GMO | Bezlepkové | Bez sóji, pšenice nebo laktózy | Žádné umělé příchutě | Grass-Fed Collagen (Skot převážně chovaný na pastvě a krmený trávou)

;hydrolyzed collagen;collagen powder organic;protein powder for women;supplements;collegen;marine

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: