2 hodnocení

Natura Siberica Intenzivní dvoufázový biokomplex pro lifting a omlazení pleti, 2x 30 ml

Intenzivní Biokomplex na obličej Natura Siberica je dvoufázový anti - age prostředek pro účinný boj proti stárnutí pleti v domácích podmínkách. Biokomplex Natura Siberica poskytuje dlouhotrvající výsledky díky své unikátní formuli, protože smícháním obou fází těsně před použitím získává to nejintenzivněji složení k dosažení nejlepších výsledků, které prakticky není možné získat při použití běžných anti - age krémů.

Už po jedné kúře Biokomplex Natura Siberica jsou znatelné výrazné výsledky: hluboké vrásky jsou vyhlazeny, kontury obličeje jsou výraznější, pokožka je pružnější, obličej má zdravou barvu, mimické vrásky mizí.

Skladem
Kód: 4744183011038
Značka: Natura Siberica
529 Kč / ks 437 Kč bez DPH
Kategorie: Dárkové sety
Certifikát: WILD HARVESTED

První fáze - unikátní rostlinný bio základ, jehož komponenty jsou aktivovány syrovátkou. Dutohlávka sněžná, Phellodendron amurensis a výtažky ze sedmi bylin Dálného východu přispívají k regeneraci buněk. Rostlinný kolagen, komplex přírodních fosfolipidů a liposomů hluboce hydratují pleťové buňky, obnovují jejich elasticitu.

Druhá fáze - aktivační syrovátka. Poliptid SYN - AKE účinně vyhlazuje pokožku a bojuje s mimickými vráskami. Lifting - komplex Liftonin a komplex polypeptidů dodávají pokožce elasticitu. Kyselina hyaluronová s nízkou molekulární hmotností stimuluje tvorbu kolagenu. Kyselina hyaluronová s vysokou molekulární hmotností udržuje požadovanou úroveň vlhkosti během dne.

Způsob použití:

  •     Na suchou a citlivou pleť: lžičkou smíchejte ve sklenici šest kapek bio - základu a dvě kapky syrovátky.
  •     Na mastnou a smíšenou pleť: smíchejte pět kapek bio - základu a tři kapky syrovátky .
  •     Získaný bio - komplex aplikujte v tenké vrstvě na obličej.
  •     Po 10 minutách odstraňte zbytky bio - komplexu, pokud je třeba. K dosažení stabilního a výrazného výsledku používejte bio - komplex během 14 dní . Pro udržení dosaženého efektu používejte bio - komplex dvakrát týdně. Pokud třeba, kúru opakujte po dvou měsících .

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: