Miaroma - Patchouli Pure Essential Oil, 10 ml

Miaroma 100% Pure Patchouli olej vykazuje romantickou a voňavou vůni, o které je známo, že pomáhá zlepšit pocit uzemnění a stability.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 14319
179 Kč –34 % 119 Kč / ks 98 Kč bez DPH
Kategorie: EKO Drogerie
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…
miaroma patchouli1
Akce
179 Kč –34 %

Miaroma - Patchouli Pure Essential Oil, 10 ml

Typická, sladce balzamická a zemito-dřevitá vůně. Působí antisepticky v zažívacím ústrojí (průjem, otrava, zvracení, nevolnost) a hojí pokožku (mokvavý ekzém, lupenka, podráždění), reguluje žilní cirkulaci, výrazně zklidňuje (deprese, nespavost, neklid, vyčerpání, pocity slabosti).

Účel a způsob použití éterických olejů:
Nejznámějším způsobem využití éterických olejů je jejich inhalace z aromalampy. Do nádobky s vodou nakapeme 3-8 kapek éterického oleje nebo směsi a necháme volně odpařovat. Konkrétní množství je závislé na druhu éterického oleje, velikosti prostoru a jeho větratelnosti. Éterické oleje a směsi lze použít také např. k inhalacím v sauně. Používáme je tak, že olej nakapeme na kousek látky, buničiny či papíru a necháme odpařovat. Éterický olej můžeme nakapat do vody a nalít přímo na rozpálené kameny. Kromě inhalací používáme éterické oleje a jejich směsi ke koupelím, masážím, obkladům nebo k přípravě aromaterapeutické kosmetiky.

Složení:

Olej z listů Pogostemon Cablin (Pačuli).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: