Holland & Barrett vápník, hořčík a zinek, 100 tobolek

Jaká trojka! Holland & Barrett představuje tři z největších jmen v oblasti esenciálních minerálů – vše pohodlně pohromadě v jedné kapsli.

  • Kombinace tří základních minerálů – vápníku, hořčíku a zinku
  • Přispívá k udržení normální funkce kostí a svalů
  • Vhodné pro vegany a vegetariány
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 42908
199 Kč / ks 173 Kč bez DPH
Kategorie: Zdraví a doplňky stravy
Hmotnost: 0.3 kg
Položka byla vyprodána…
Holland & Barrett vápník, hořčík a zinek, 100 tobolek
Tip

Holland & Barrett vápník, hořčík a zinek, 100 tobolek

Jaká trojka! Holland & Barrett představuje tři z největších jmen v oblasti esenciálních minerálů – vše pohodlně pohromadě v jedné kapsli.

Podporujte zdraví kostí

Když přemýšlíme o zdraví kostí, většině z nás je vštěpováno, že vápník je klíčový – a to je velká pravda! Vápník je potřebný pro udržení normálního stavu kostí. Je také důležitý pro ženy po menopauze, protože dobrá hladina vápníku může pomoci snížit ztrátu kostního minerálu a snížit rizikový faktor osteoporotických zlomenin kostí. Hořčík také hraje klíčovou roli ve strukturálním vývoji našich kostí a zubů a zinek pomáhá udržovat zdravé kosti.

Udržuje vaše svaly v pohybu

Naše svaly neustále pracují, i když relaxujeme, takže je důležité jim poskytnout to, co potřebují k normálnímu fungování. Hořčík a vápník spolupracují, pokud jde o svalovou kontrakci a relaxaci – vápník spouští svalové kontrakce a hořčík pak funguje jako přirozený blokátor, který pomáhá buňkám relaxovat. Vápník také přispívá k normální činnosti svalů.

Snížení únavy a vyčerpání

Není nic horšího, než se cítit unavený a malátný po celý den, zvláště pokud k tomu zdánlivě není žádný důvod. Někdy to může být nedostatkem vitamínů nebo minerálů, takže i když se dostatečně vyspíte, stále se můžete cítit unavení. Tělo potřebuje hořčík, aby ve vašich buňkách vytvořilo molekulu zvanou adenosintrifosát (ATP), která je zodpovědná za dodávání energie do všech buněk ve vašem těle. Vápník také přispívá k normální činnosti svalů. Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.

Normální fungování nervového systému

Zinek je klíčový pro zdraví mozku a přispívá k normální kognitivní funkci. Hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy.

Další výhody doplňku zinku

Zinek pomáhá udržet si zdraví uvnitř i navenek. Minerál pomáhá podporovat růst zdravých vlasů, kůže a nehtů; přispívá ke zdraví očí; udržení normálního zraku a je také důležitý pro normální fungování imunitního systému a plodnost.

Proč užívat tento doplněk zinku, vápníku a hořčíku?

Hořčík, vápník a zinek jsou důležité pro řadu tělesných funkcí, takže užívání doplňků zajišťuje, že dostanete to, co vaše tělo potřebuje, i když vaše strava není dokonalá.

Dávkování: vezměte si až tři kapsle denně – nejlépe s jídlem.

Složení: 

Každá kapsle obsahuje: 
Vápník 333,3 mg - 42%
Hořčík 133,3 mg - 36 %
Zinek 8,3 mg - 83 %
*NRV = nutriční referenční hodnota

 

Další složky: Uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, kukuřičný škrob, plnidlo (mikrokrystalická celulóza), glukonát zinečnatý, leštící látky (hydroxypropylmethylcelulóza, polyvinylalkohol, polyethylenglykol, polydextróza), sodná sůl karboxymethylcelulózy, barvivo (oxid titaničitý), protispékavé látky (protispékavé látky) , křemičitan hořečnatý), glukonát vápenatý, glukonát hořečnatý, citrát zinečnatý.

Varování: Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte nějaké léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před použitím s lékařem nebo zdravotníkem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu a suchu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: