GOTAS DE GLORIA - OLIVOVÉ OLEJE

Španělsko je největší světový producent olivového oleje s téměř polovinou celkové světové produkce. Více než 75% se vyrábí v regionu Andalusie, odkud pochází i tento produkt, který Vám přinášíme v naší nabídce.

Provincie Málaga, která má v současnosti asi 100 000 hektarů olivových hájů, která vyniká výrobou vysoce kvalitních extra panenských olivových olejů - "EVOO" certifikovaná různými národními oceněními a vyznamenáními. V současnosti je část této výroby chráněna pod označením původu Aceites de Antequera  a ochrannou známkou  SAVOR DE MALAGA.

Extra panenský olivový olej je dnes považován za klenot středomořské stravy. Vyznačuje se mnohými prospěšnými vlastnostmi. Mezi nimi vynikají složky vitamínů A, D, E a K, kyselina olejová, velmi zdravá mono-nenasycená mastná kyselina nebo protizánětlivý prvek - "oleocanthal". Kromě toho slouží k prevenci kardiovaskulárních chorob, snížení hypertenze, zvýšení hladiny HDL (dobrý cholesterol) a hubnutí. 

Označování olejů:

Pokud chce výrobce označit olivový olej na svém obalu jako Virgin Extra, je třeba splnit několik přísných podmínek stanovených zákonem:

Äôve (Aceite de Oliva Virgin  EXTRA)  "panenský olivový olej Extra" je v přeneseném slova významu olivovým džusem. Nerafinovaný olivový olej (Aceite de Oliva Virgin) je směsí čistých olejů s částí nerafinovaného olivového oleje.

Definice Äôve:  "Olivový olej nejvyšší kategorie se získává pouze z oliv a pouze mechanickými postupy. Jeho vůně a chuť reprodukuje chuť oliv, z nichž je vyroben, a obsahuje všechny léčivé a výživné vlastnosti tohoto vynikajícího přírodního produktu. Virgin- Extra olej je nejlepší přírodní olivová šťáva, která může být ve formě filtrovaného nebo "surového" (nefiltrovaného).

Přesně takový olej nejvyšší kategorie pod označením "panenský olivový olej Extra" Vám nabízí značka Gotas de Gloria.

Nejprodávanější

Cena

149329
1149329

Značky

Položek k zobrazení: 6
6 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení