ECOLATIER - přírodní zubní pasta - I'm fruity - Posílení zubní skloviny, 75 ml

Přírodní certifikovaná bělící zubní pasta I'M FRUITY obsahuje 99,2 % přírodních složek. Poskytuje snížení citlivosti díky Citrátu draselnému, mineralizuje sklovinu a snižuje citlivost. Dokonalá prevence zubního kazu - přírodní komplex na bázi vápníku bělí, posiluje sklovinu a zabraňuje tvorbě zubního kazu. Neobsahuje fluor, oxid titaničitý. Přirozenost ingrediencí a produktů potvrzuje certifikát ECOCERT COSMOS NATURAL.

 
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 0862L
Značka: ECOLATIER
112 Kč / ks 93 Kč bez DPH
Kategorie: Tělová kosmetika
Hmotnost: 0.1 kg
EAN: 4670049950862
Položka byla vyprodána…

ECOLATIER - přírodní zubní pasta - I'm fruity - Posílení zubní skloviny, 75 ml

Přírodní certifikovaná bělící zubní pasta I'M FRUITY obsahuje 99,2 % přírodních složek. Poskytuje snížení citlivosti díky Citrátu draselnému, mineralizuje sklovinu a snižuje citlivost. Dokonalá prevence zubního kazu - přírodní komplex na bázi vápníku bělí, posiluje sklovinu a zabraňuje tvorbě zubního kazu. Neobsahuje fluor, oxid titaničitý. 

Přirozenost ingrediencí a produktů potvrzuje certifikát ECOCERT COSMOS NATURAL.

ECOLATIER - přírodní zubní pasta - I'm fruity - Posílení zubní skloviny, 75 ml

Aktivní složky:

  • Calcium carbonate je anorganická sůl nerozpustná ve vodě. V kosmetice se používá jako prostředek pro péči o dutinu ústní. Díky svým abrazivním (brusným) účinkům je oblíbenou součástí zubních past. Je to bezpečná látka, která nemá negativní účinky na zdraví
  • Olej z limetky je vysoce účinný dezinfekční prostředek. Slouží jako přírodní dezinfekce, silné antibakteriální, antiseptické a antivirové vlastnosti limetkového oleje pomáhají chránit organismus před infekcemi. Olej je účinný při léčbě vnitřních a vnějších bakteriálních infekcí. Pomáhá při léčbě zubů, posiluje dásně a chrání před vypadáváním zubů. 

 

Způsob použití: Naneste malé množství zubní pasty na kartáček. Vyčistěte si zuby a poté ústa vypláchněte vodou. Čistěte si zuby po každém jídle, alespoň dvakrát denně. 

 

 

Složení: Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica (Křemík), Rostlinný glycerin, Xylitol, Aroma, Citrát draselný, Hydroxyapatite (Přirozená forma vápníku a fosforu), Calcium Carbonate (Uhličitan vápenatý), Sodium Coco-Sulfate, Olej Citrus Aurantifolia (Limetka), Celulózová guma, Xanthanová guma, Benzoát sodný, Sorbát draselný, Citric Acid , Eugenol, Citral, Limonenes. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: