Podpora malým sibiřským kmenům

Podpora malým sibiřským kmenům

Natura Siberica se zavazuje, že bude nakupovat plané sibiřské byliny etickým a zodpovědným způsobem, aby takto přispěla k udržení obživy původních obyvatel Sibiře a ruského Dálného východu. Existuje 41 etnických skupin a každá z nich si zachovala svůj vlastní jazyk a jedinečnou kulturu. V některých z těchto skupin už žije méně než 1000 lidí. Takže už zbývá třeba jen 540 Aleutů a 276 Tazyovů. Toto je také důvod, proč jsme přesvědčeni, že naše pomoc je zásadní krok pro zachování různých kultur a tradic sibiřských kmenů.

Platíme vysokou cenu za ruční sběr divoce rostoucích bylin a rostlin s cílem pomoci malým sibiřským kmenům, aby se mohli nejen starat o rodiny, ale i plnit sociální a environmentální potřeby jejich komunity. Tak si Natura Siberica klade za cíl přinést pozitivní změny do života těchto lidí. Pouze tím, že se rozhodnete koupit některý z našich produktů, pomůžete malým původním sibiřským kmenem, jejich rodinám a jejich společenství.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení