BrainMax Pure Kurkuma tinktura 1:3, 100 ml

Kurkuma obsahuje přirozeně vysoké množství silného antioxidantu kurkuminu, který je známý svými všestrannými pozitivními účinky na zdraví zdokumentovaných ve stovkách studií. Ke kurkumě se vážou tyto schválená zdravotní tvrzení: Normální trávenístav kloubů, kostí, pokožky, normální činnost jater, kardiovaskulárního systému, nervové soustavy, dýchacího systému, imunitní systém - antioxidant, duševní rovnováhaTinktura v poměru 1:3 a je balená v tmavých lahvičkách, čímž je dostatečně chráněna před působením světla. Tinkturu můžete užívat samostatně, ale také přidat do vody nebo džusu.

 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 6452/1351
Značka: BrainMax Pure
259 Kč / ks 214 Kč bez DPH
Kategorie: Novinky
Hmotnost: 0.3 kg
Položka byla vyprodána…

Poznejte sílu ajurvédské medicíny!

Kurkuma je prastarou superpotravinou, která se využívá celá staletí v tradiční ajurvédské medicíně na podporu rovnováhy a vitality. Kromě krále antioxidantů kurkuminu, obsahuje kurkuma také vitamíny a minerály. Kurkuma má kořenitou chuť a vůni a svými účinky antioxidačními vlastnostmi podpoří zdraví jater, srdečně-cévního systému, pokožky i kloubů.

Zdravotní tvrzení vztahující se ke Kurkumě:

  • Normální trávení.
  • Normální činnost jater.
  • Normální činnost kardiovaskulárního systému - krevní oběh.
  • Imunitní systém - antioxidant.
  • Normální stav kloubů a kostí.
  • Normální činnost nervové soustavy.
  • Normální funkce dýchacího systému.
  • Normální stav pokožky.
  • Normální stav kloubů.

 

Ve 100 ml, které jsou v lahvičce je 45 ml alkoholu a 55 ml je voda. Poměr 1:1 znamená, že  tinktura obsahuje 27,5 ml extraktu a 27,5 ml vody. Zbytek je alkohol.

kurkuma detail tinktura
kurkuma detail

Kurkuma

Kurkuma jejíž hlavní účinnou látkou je kurkumin bývá po právu označovaná poklad ajurvédy a v západním světě patří mezí nejvíc prozkoumané rostliny. Kurkuma má pozitivní vliv na trávení, játra, kardiovaskulární systém, imunitní systém - antioxidant, nervovou soustavu, dýchací systém, stav kloubů a kostí a duševní rovnováhu.

Výhody bylinných tinktur

Macerování bylin je patrně nejstarší druh zpracování bylin. Rostliny máčené v destilovaném alkoholu napevno zakořenily i v západní medicíně. Alkohol se používá k "rozbití" buněčné stěny rostliny, což umožňuje uvolňování biologicky aktivních sloučeninDo tinktury jsou vybírány rostliny nejvyšší kvality a po důkladném očištění jsou pozvolna louhovány v 45%  alkoholu.Tinktury jsou mnohem koncentrovanější než samotné odvary z bylin a díky tomu jsou jejich účinky patrnější během kratší doby. Navíc díky obsahu alkoholu mají dlouhou trvanlivost a při správném skladování vydrží i několik let. Tinktura je balena v tmavých lahvičkách, aby byla dostatečně chráněna před působením světla. Můžete užívat samostatně, ale také přidat do vody nebo džusu.

photo1688109633

Jak tinkturu dávkovat? 

2x - 3x denně 2 - 3 ml, nebo dle doporučení lékaře. 1 ml odpovídá plnému zmáčknutí kapátka.

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

 

Složení: Potravinářský alkohol, Curcuma longa, voda.

Poměr extrakce:
1:3

Obsah alkoholu: 45%

Vysvětlení koncentrace: Když je tinktura v poměru 1:3 s 45% obsahem alkoholu znamená to, že na 1 díl bylinného výtažku připadají 3 díly celkového roztoku (alkohol a voda).

Původ: Velká Británie

Upozornění: Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.

Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Skladování: Skladujte na suchém a temném místě.

Obsah: 100 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: