Nakupujte již hotové vánoční dárky v sekci VÁNOCE. Anebo pořiďte svým blízkým DÁRKOVÝ POUKAZ na nákup libovolného dárku.

Balíček SUPER SIBERICA PROFESIONAL, péče o suché vlasy, maska, kondicionér, šampon, olej

Kód: 9882
Vánoční dárek
840 Kč / ks 694 Kč bez DPH
Skladem

Super siberica Professional - maska pro suché vlasy 300ml 

Super siberica Professional - kondicionér pro suché vlasy 400 ml

Super siberica Professional - Šampon pro suché vlasy 400 ml

Super Siberica Professional - Olej na objem pro suché vlasy, 50ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Super siberica Professional - maska pro suché vlasy 300ml.  Maska ​​na vlasy, založená na organickém hydrolátu sibiřského cedru, hydratuje a regeneruje vlasy, dodává energii, bohatý lesk a objem.

Super siberica Professional - kondicionér pro suché vlasy 400 ml. Kondicionér na vlasy založený na organickém hydrolát sibiřského cedru, vyživuje a hydratuje vlasy, dodává bohatý lesk a objem.

Super siberica Professional - Šampon pro suché vlasy 400 ml. Šampon na bázi organického sibiřského cedru jemně čistí, zvlhčuje, dodává energii a stará se o slabé vlasy, dodává bohatý lesk a objem.

Super Siberica Professional - Olej na objem pro suché vlasy, 50ml. Olej na objem pro suché vlasy, založený na organickém hydrolát sibiřského cedru, pomáhá efektivně posilovat slabé vlasy, díky kterým jsou silné a lesklé. Pokrývá vlasy od kořínků po konečky, tekutina vyplňuje a zahušťuje vlasy. Poskytuje luxusní lesk a objem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: