Balíček NATURA SIBERICA, FOR MEN, 2x sprchový gel, krém na obličej + vitamín D3&K2

Kód: 9878
Vánoční dárek
1 190 Kč / ks 983 Kč bez DPH
Skladem

For MEN Energizující šampon pro tělo i vlasy 2 v 1 Zuřivost tygra, 250 ml

For MEN Osvěžující pánský sprchový gel Bílý medvěd, 250 ml

For MEN Tonizující krém na obličej Síla vlka, 50 ml

BrainMax Vitamin D3 & K2, D3 5000 IU / K2 jako MK7 150 mcg, 100 kapslí

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

For MEN Energizující šampon pro tělo i vlasy 2 v 1 Zuřivost tygra, 250 ml. Energizující šampón pro tělo a vlasy Zuřivost Tygra dodává energii, posiluje a osvěžuje Vás, když se cítíte unaveni po náročném pracovním dni. Hydratuje, vyživuje a posiluje vlasové kořínky.

For MEN Osvěžující pánský sprchový gel Bílý medvěd, 250 ml. Osvěžující sprchový gel "BÍLÝ MEDVĚD" je vyroben pro muže, kteří jsou silní, odvážní a mají náročné životní tempo! Odstraňuje viditelné stopy ospalosti a nežádoucí efekt po náročné noci.

For MEN Tonizující krém na obličej Síla vlka, 50 ml. Tonizující krém na obličej "ENERGIE VLKA" je vyroben pro muže, kteří potřebují oživit, osvěžit a zklidnit namáhanou pleť během náročných dní!

BrainMax Vitamin D3 & K2, D3 5000 IU / K2 jako MK7 150 mcg, 100 kapslí. Synergická kombinace esenciálních vitamínů D3 a K2, které hrají důležitou roli ve zdraví kostí, zubů, cév a nejnovější studie naznačují, že se jedná o velmi důležité vitamíny pro podporu imunity nebo snížení rizika respiračních onemocnění.

 


 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: